info@bestofdurum.com

Şubemiz Olun!
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Gıda ve Fastfood sektöründe yenilikçilik anlayışıyla hizmet veren Best of Dürüm Ltd. Şti. 1993 yılında Çorum’da kuruldu. Uzun yıllardır sektörde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan onur duymaktayız. Amacımız karşılıklı güven ortamında ticari ortaklığımızı oluşturup saygın, itibarlı ve karlı bir iş ile ticari ilişkilerimizi uzun yıllar devam ettirmektir. Yedi yıldır faaliyet gösteren Best of Dürüm bulunduğumuz lokasyonlarımızda, güçlü organizasyon yapımız sayesinde misafirlerimize en yüksek ürün kalitesi hizmetini sunmaktayız.

Best of Dürüm sektördeki tüm yenilikleri takip ederek çatısı altında toplanmış ve yaptığı çalışmalarla meslektaşlarımıza ‘’yüksek kalite standartlarında hizmet’’ örneği olmayı başarmıştır. Şubelerimizde markamıza özel hazırlanmış zengin içerikli soslar eşliğinde, Hatay İskenderun usulü tavuk dürüm, et dürüm, köfte, adana ve ıslak best burger ile lezzetin zirvesinde bir deneyim sunmaktayız.

Ar-ge çalışmaları ile ana ürünlerinin yanısıra yan ürünlerinide geliştirmeyi hedefleyen Best Of Dürüm , hem müşterilerine hemde yatırımcılarına karşılıklı güven veren bir sistem oluşturmayı hedefliyor. Düşük maliyet, karlı yatırım hedefi ile bayilik ağını genişletmeyi yenilikçi Franchise anlayışıyla yatırımcılarına fırsat sunuyor.

Best Of Franchise almak için bize ulaşınız .