info@bestofdurum.com

Şubemiz Olun!
Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Franchsing Nedir ?
Franchising, bir ürün veya hizmet dağıtımı metodudur
Çalışma Sistemimiz
Tüm dünyada kabul görmüş olan en yaygın ve minimum risk ile çalışan franchise sistemi ile çalışmaktayız.Çorum’dan başlayan yolculuğumuzu, ülkemizin tüm topraklarına yayma gayretimiz ilk günkü heyecanımızladevam etmektedir. Sektörde çok uzun yıllardır edindiğimiz deneyim ve tecrübelerimizin bir sonucu olarak yüksek standartlarda kaliteli hizmet anlayışımızı misafirlerimizle buluşturmaya devam etmekteyiz. Kısa sürede sektörde tercih edilen markalar arasında yer alan, her geçen gün marka değeri yükselen Best of Dürüm ile siz yatırımcılarımıza kalite standartlarımızdan ivaz vermeden hizmet vermeyi ve karşılıklı kazanmayı hedefliyoruz.
Franchising Sisteminin Yararları Nelerdir?
Marka ile birlikte ulusal veya uluslararası standarda ve kaliteye sahip olunmaktadır. •Franchise veren işletme tarafından, franchise alan işletmeye eğitim hizmetleri ve uzman personel desteği sağlanmaktadır. •Kaliteli personel bulma, işe alma ve yetiştirme konularında franchise veren işletmenin tekniklerinden yararlanılmaktadır. •Mali, ticari ve personel konularında sağlanan destekle, teknik işlevlere ağırlık verilip başarı şansı arttırılmaktadır. •Ortak hareket edilerek küçük işletmelerin karşılaşacakları risk ve işletmecilik sorunları minimize edilmektedir. •Franchise veren işletmenin mali ve hukuk danışmanlarından yararlanılmaktadır
Neden Best of Dürüm tercih edilmeli?
Best of Dürüm sektörün en iyi hizmetini sunma amacı ile kurulmuştur. • Tecrübeli operasyon ekibimiz yapmış oldukları şube ziyaretleri ile tüm ihtiyaçlara ivedi çözüm bulmaktadır. • Departmanlarımız sürekli gelişen ürün yelpazemizi ve temelinde yüksek hizmet standartları ile en iyi şekilde yönetip tüm çalışma arkadaşlarımıza bu bilgileri aktarmak için sürekli sizlerle çalışmaktadır. • Ürünlerimizin tamamı güvenilir, tesis kalitesi yüksek, dünya standartlarına uygun üretim yapan tedarikçilerimizden sağlanmaktadır. • Profesyonel pazarlama yönetimiyle sürekli olarak desteklenen kurumsal iletişim alt yapısından faydalanma imkanı sunmaktayız. • Uzaktan erişim ve takip sistemi ile hızlı ve anlık raporlara ulaşabilme imkanı sunmaktayız. • Danışmanlarımız her daim şubelerimizin yanındadır.
Mimari & Dekorasyon
Best of Dürüm markasının tutkusu ve konseptini taşıyabilecek kendi mimari yapımızın uygulanması zorunludur. Mimarlarımızın çizeceği proje yine mimarlarımızın denetimi altında sizin de seçebileceğiniz uygulamacı taşeronlarla uygulanabilir. Dekorasyon ve demirbaşların tedarik edilmesinde ana firma olarak ekonomik çözümler anlamında tavsiyelerde bulunmaktayız. Cadde mağazaları ve alışveriş merkezlerinde yer alan mağazalar, minimum kapalı alan olarak 110m2 olmalıdır. Lokasyon neresi olursa olsun en az 30-50 m2 arasında açık alana (bahçe veya teras) ihtiyaç duyulmaktadır.
Lokasyon nasıl belirleniyor ?
Best of dürüm ekibi tarafından açılacak her lokasyon için bölge ve şehir bazında keşif ve fizibilite çalışması yapmaktadır.
Ciroya bağlı katılım payı alınıyor mu ?
Aylık ciro üzerinden katılım payı alınmaktadır
Eğitimler sürekli mi ?
Kurulum aşamasında başlayan eğitimler Best of Dürüm operasyon ekiplerinin tayini ile belirli aralıklarla, sürekli şekilde devam etmektedir. Süreklilik arz eden eğitimler vererek çalışanlarımızın kişisel gelişimlerine katkı sağlayarak, kaliteli, gelişen, güler yüzlü hizmet anlayışına sahip kurum kültürümüzü edinmiş ekipler oluştururuz.
Best Of Franchise almak için bize ulaşınız .